John Crane | Navrhované produkty, technologie a odborné služby pro globální procesní průmysl
This website uses cookies to ensure users have the best online experience. By continuing to browse this website, you are giving your consent to the use of cookies. To learn more, read our privacy policy. X

VY JSTE NAŠE ZNAČKA

Pokrok je závislý na zpracovatelském průmyslu. Díky John Crane si udržují průmyslové společnosti efektivitu. Naši odborníci vědí, jak maximalizovat spolehlivost. S využitím nejmodernějších technologií vyvíjíme inovativní produkty, používané ve špičkových rotačních zařízeních v náročném prostředí. Rychlá reakce v případě zákazníkova požadavku je samozřejmostí. Hnací silou John Crane po celé století jsou zkušenosti a odborné znalosti potřebné k tomu, aby udržovaly globální průmysl připravený reagovat na neustálé změny, kterým musí čelit. Dnes. Zítra. Společně.

Produkty

John Crane navrhuje, vyrábí a opravuje mechanické ucpávky, spojky a filtrační systémy.

Suchoběžné plynové ucpávky

Spojky

Filtrační systémy

Obslužné systémy ucpávek

Služby

 

Poskytujeme našim zákazníkům kombinaci odborných znalostí a rychlé odezvy, čímž podporujeme velmi důležité procesy v oblasti energetických služeb a dalších významných výrobních odvětvích.

Přehled služebPrůmyslová odvětví

John Crane dodává strojírenské výrobky a služby zpracovatelskému průmyslu, který zahrnuje těžbu ropy a plynu, chemický průmysl, energetiku, farmaceutický a všeobecný průmysl.

Ropa a plyn | EnergetikaChemie | Farmacie | Těžba rud | Papírenství | Zpracování celulózy a papíru | Odpadové a čisté vodní hospodářství

Kariéra

Pokud chcete pracovat pro John Crane, chcete pracovat pro inovátora ve světě energií. Naše technická řešení zvyšují spolehlivost a provozuschopnost, takže naši zákazníci dokáží uspokojit celosvětovou poptávku po energiích. Pokud toužíte poprat se s výzvami předloženými největšími světovými dodavateli energií, pak jste na správné cestě.

Hledat otevřené pozice 

John Crane Lutín

John Crane
Jana Sigmunda 78
Lutin 78349
TEL: 00420585721211
FAX: 00420585721211
Czech Republic