Manufacturing Engineering Jobs, Careers for Professionals and Graduates | John Crane
This website uses cookies to ensure users have the best online experience. By continuing to browse this website, you are giving your consent to the use of cookies. To learn more, read our privacy policy. X

我们网站的翻译正在进行中。当前该页面仅为英文。感谢您的耐心等待。

KARIÉRA

Volná pracovní místa

Strojírenské technologie mají budoucnost

John Crane je lídrem ve světě průmyslových konstrukčních řešení a služeb. Zabýváme se výrobou mechanických ucpávek, spojek a speciálních technologií, které mají využití v řadě průmyslových aplikací v chemickém, petrochemickém, farmaceutickém, potravinářském i automobilovém průmyslu. Naše technická řešení jsou konstruována na míru našim zákazníkům. Neustále hledáme nové výzvy a možnosti, a díky tomu jsme schopni si udržet potřebnou dynamiku a konkurenční náskok. Rádi byste profesně rostli, získávali nové zkušenosti a vytvářeli kvalitní produkty pro světovou špičku? Nastartuje svoji kariéru u nás!

John Crane je součástí skupiny Smiths Group

Smiths Group, globální skupina technologických společností kótovaná na londýnské burze cenných papírů (SMIN), je světovou špičkou v praktické aplikaci pokročilých technologií. Díky tomu, že je John Crane největší divizí skupiny Smiths Group, má silnou podporu nezbytnou k neustálému vývoji nových řešení, která jsou dodávána zákazníkům na míru.

Další informace o společnosti John Crane

Historie společnosti >

Čím se odlišujeme

V našem týmu najdete ty nejlepší profesionály v oblasti strojírenských technologií. Podporu jim zajišťují členové prodejního oddělení a oddělení zákaznických služeb. Po celém světě máme více než 230 poboček ve více než 50 zemích. Jsme světovým lídrem strojírenského odvětví, nabízíme dlouholetou tradici v oblasti inovací a zavázali jsme se rozvíjet znalosti našich zaměstnanců. Nabízíme atraktivní mzdové ohodnocení, benefity a další výhody, stejně tak dokážeme ocenit tvrdou práci a kreativitu – zajistíme vám mimořádnou příležitost kariérního postupu. John Crane má centrálu v Chicagu, Illinois, a jako zaměstnavatel nabízí každému rovné příležitosti.

Inovace v oblasti technologického zpracování

Vynález suchoběžné plynové ucpávky

Z více než 200 komplexních konstrukčních řešení v oblasti těsnění rotačních strojů, na které máme patent, je jedním z nejpřevratnějších vynálezů naše suchoběžná plynová ucpávka. Její součástí je technologie spirální drážky – koncepce vycházející ze zásad mechaniky tekutin – která vytváří bezkontaktní těsnění, eliminuje opotřebení těsnících ploch a redukuje průsak. Jsme na ni hrdí, ovšem neusínáme na vavřínech. Během uplynulých čtyř desetiletí jsme nadále zlepšovali její design, abychom vyhověli měnícím se potřebám průmyslového odvětví.

Další informace o našich inovacích >

Týkající se náboru ve společnosti Smiths

Máte-li jakékoliv dotazy, týkající se náboru ve společnosti Smiths, pošlete prosím e-mail na adresu careers@smiths.com